MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Matrix2 (Matrix 2) AF62 (AF 62) Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth NFC z mikrofonem


Sugerowana cena detaliczna: 439.00 zł
brak w magazynie

MEE Audio Matrix2

Matrix 2 to nowa wersja słuchawek, które stały się bestsellerem sprzedażowym MEE Audio. Powiększono w nim pojemność akumulatora, poprawiono jakość bezprzewodowej transmisji  i funkcjonalność.

Matrix 2 to w swojej cenie absolutnie najnowocześniejsze słuchawki bezprzewodowe na rynku. Wyposażono je w komplet dostępnych na rynku technologii: Bluetooth 4.0, NFC, aptX / AAC

Dzięki połączeniu autorskich 40 milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC Matrix 2 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie. 

Matrix 2 podobnie jak inne słuchawki Bluetooth od MEE Audio pozwala na jednoczesne podłączenie aż dwóch urządzeń Bluetooth. Dzięki temu możemy oglądać film za pomocą tabletu lub laptopa i bez zdejmowania słuchawek odbierać rozmowy telefoniczne. Rozbudowana funkcjonalność w postaci mikrofonu oraz przycisków kontrolujących media pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z zasobów urządzeń bez konieczności zerkania na ekran. 

Aż 22 godziny ciągłych rozmów lub słuchania muzyki oraz 350 godzin w trybie stand-by - to absolutnie rekordowy wynik, nieosiągalny nawet dla producentów kilkukrotnie droższych słuchawek bezprzewodowych.

Za wygodę wielogodzinnego odsłuchu odpowiadają pady w technologii ComfortTouchTM oraz stylowy regulowany pałąk ozdobiony imitacją włókna węglowego.

Dla wygody przechowywania i transportowania do słuchawek producent dołącza twardy futerał z wykończeniem stylizowanym na włókno karbonowe. 

MEE Audio

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa
Zamknięte
Impedancja
16 Ohm
Skuteczność
103dB
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
TAK
Inne złącza
Wejście 3.5mm mini-jack AUX
Maksymalna moc wejściowa
50mW
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Etui ochronne
TAK
Typ
Nauszne
Redukcja szumów
NIE
Rozmiar przetwornika
40mm
Obsługa smartfona
Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Obrotowa słuchawka
NIE
Składane
TAK
Stacja nadawcza w komplecie
NIE
Wersja Bluetooth
4.0
aptX
TAK
Czas działania
22h
Zasięg
10m
INNE
Bluetooth 4.0
:
NFC
:
SBC, AAC, aptX
:
w komplecie kabel 1.2m
:
czas działania na baterii do 22h
:
czas ładowania: do 3h
Waga bez kabla
213 gramów
Gwarancja
24 miesiące
NFC
TAK

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Matrix 2 dysponują przyjemną w odbiorze lekkością brzmienia, wyjątkowo miłą barwą, jak i niepospolitą łatwością budowy zjawisk przestrzennych, co przekłada się na dźwięczne oblicze wszelkich instrumentów oraz na doskonale różnicowany koloryt ludzkiego głosu. Tytułowe słuchawki zabiegają o wyrazistość brzmienia, poprawne odwzorowywanie stopni dynamicznych, czy natężenie tonalne. Dzięki temu dźwięk jest przejrzysty i rozbudowany - dobrze skonstruowany." zobacz więcej...


Galeria

x