MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Matrix2 (Matrix 2) AF62 (AF 62) Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth NFC z mikrofonem


Sugerowana cena detaliczna: 439.00 zł
      w magazynie

MEE Audio Matrix2

Matrix 2 to nowa wersja słuchawek, które stały się bestsellerem sprzedażowym MEE Audio. Powiększono w nim pojemność akumulatora, poprawiono jakość bezprzewodowej transmisji  i funkcjonalność.

Matrix 2 to w swojej cenie absolutnie najnowocześniejsze słuchawki bezprzewodowe na rynku. Wyposażono je w komplet dostępnych na rynku technologii: Bluetooth 4.0, NFC, aptX / AAC

Dzięki połączeniu autorskich 40 milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC Matrix 2 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie. 

Matrix 2 podobnie jak inne słuchawki Bluetooth od MEE Audio pozwala na jednoczesne podłączenie aż dwóch urządzeń Bluetooth. Dzięki temu możemy oglądać film za pomocą tabletu lub laptopa i bez zdejmowania słuchawek odbierać rozmowy telefoniczne. Rozbudowana funkcjonalność w postaci mikrofonu oraz przycisków kontrolujących media pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z zasobów urządzeń bez konieczności zerkania na ekran. 

Aż 22 godziny ciągłych rozmów lub słuchania muzyki oraz 350 godzin w trybie stand-by - to absolutnie rekordowy wynik, nieosiągalny nawet dla producentów kilkukrotnie droższych słuchawek bezprzewodowych.

Za wygodę wielogodzinnego odsłuchu odpowiadają pady w technologii ComfortTouchTM oraz stylowy regulowany pałąk ozdobiony imitacją włókna węglowego.

Dla wygody przechowywania i transportowania do słuchawek producent dołącza twardy futerał z wykończeniem stylizowanym na włókno karbonowe. 

MEE Audio

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki Dynamiczne
Konstrukcja obudowy Zamknięte
Impedancja 16 Ohm
Skuteczność 103dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Inne złącza Wejście 3.5mm mini-jack AUX
Maksymalna moc wejściowa 50mW
Regulacja głośności TAK
Mikrofon TAK
Etui ochronne TAK
Typ słuchawek Nauszne
Redukcja szumów NIE
Rozmiar przetwornika 40mm
Obsługa smartfona Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Obrotowa słuchawka NIE
Składane TAK
Stacja nadawcza w komplecie NIE
Wersja Bluetooth 4.0
aptX TAK
Czas działania 22h
Zasięg 10m
INNE Bluetooth 4.0
: NFC
: SBC, AAC, aptX
: w komplecie kabel 1.2m
: czas działania na baterii do 22h
: czas ładowania: do 3h
Waga bez kabla 213 gramów
Gwarancja 24 miesiące
NFC TAK

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Matrix 2 dysponują przyjemną w odbiorze lekkością brzmienia, wyjątkowo miłą barwą, jak i niepospolitą łatwością budowy zjawisk przestrzennych, co przekłada się na dźwięczne oblicze wszelkich instrumentów oraz na doskonale różnicowany koloryt ludzkiego głosu. Tytułowe słuchawki zabiegają o wyrazistość brzmienia, poprawne odwzorowywanie stopni dynamicznych, czy natężenie tonalne. Dzięki temu dźwięk jest przejrzysty i rozbudowany - dobrze skonstruowany." zobacz więcej...


Galeria

x