MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X7 Plus (X 7 +) Bezprzewodowe sportowe słuchawki dokanałowe Bluetooth


Sugerowana cena detaliczna: 479.00 zł
brak w magazynie

MEE Audio X7 Plus

X7 Plus zaprojektowano dla najbardziej aktywnych ludzi. Łączą w sobie bezprzewodowy dźwięk klasy high definition z bardzo bezpiecznym sposobem instalacji w uchu. Żadne inne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności. 

Bluetooth 4.0 i wiele urządzeń obsługiwanych jednocześnie - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.0, słuchawki X7 Plus mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu! 

Producent pokrył obudowę słuchawek specjalną wodoodporną nanowarstwą o nazwie Liquipel. Jej grubość nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa, co w zupełności wystarcza aby słuchawki były zabezpieczone przed deszczem i potem. Tym samym MEE Audio wyeliminowało 99% potencjalnych awarii, jakie trapią użytkowników słuchawek.

 

Wbudowany mikrofon, uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności pozwalają na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni, czyli bez narażania je na uszkodzenia lub upadek w trakcie ćwiczeń. 

Wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu pozwala na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz (na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów). A to z kolei umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli. 

X7 Plus zostały wyposażone w absolutnie unikalny, opatentowany system mocowania słuchawki w uchu. System ten obejmuje specjalny, giętki kabel, sposób mocowania przetwornika w uchu kablem do góry, asymetryczną dopasowaną do kształtu ucha obudowę wraz z obrotową dyszą przetwornika, która pozwala wygodniej zainstalować słuchawkę w małżowinie. 

3 rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawienia przetwarzania niskich tonów oraz dynamiki dźwięku

MEE Audio gwarancja

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Impedancja 16 Ohm
Skuteczność 100dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Jakość kabla OFC
Mikrofon TAK
Etui ochronne TAK
Odporne na pot i wodę TAK
Typ Dokanałowe
Tłumienie hałasu pasywne
Redukcja szumów NIE
Rozmiar przetwornika 6mm
Obsługa smartfona Android
Obsługa smartfona iOS
Obsługa smartfona Blackberry
Obsługa smartfona Windows
Obsługa smartfona HTC
Wersja Bluetooth 4.1
aptX TAK
Czas działania do 8h
Zasięg 10m
INNE Czas ładowania: do 2h
: czas czuwania: do 300h
: ładowanie przez gniazdo micro usb
: obsługa: A2DP, HSP, HFP, AVRCP, SBC, aptX®, AAC
: Pokryte warstwą tworzywa Liquipel Watersafe™
Waga bez kabla 14 gram
Gwarancja 24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Słuchawki X7 Plus sprawdzą się nie tylko podczas treningu kardio, siłowego, joggingu, czy jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej. Równie dobrze mogą po nie sięgnąć osoby, które szukają małych "bluetoothów" na drogę. Ich brzmiennie powinni docenić nawet wytrawni melomani." zobacz więcej...
"The eight hour battery life, water resistance, and great build quality set them apart from the competition. I’m usually very picky when it comes to earbud sound quality, and the X7s have convinced me I no longer need wires for HiFi audio." zobacz więcej...


Galeria

x