MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X6 Plus + (X 6 plus) słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Bluetooth przenośne sportowe z mikrofonem i sterowaniem (regulacją głośności)


Sugerowana cena detaliczna: 189.00 zł
brak w magazynie

Nowe słuchawki MEE Audio pozwalają na nieprzerwany 4-godzinny odsłuch muzyki, posiadają opatentowany system mocowania w uchu, oraz są odporne na pot oraz wilgotność. X6 Plus zaprojektowano dla najbardziej aktywnych ludzi. Łączą w sobie bezprzewodowy dźwięk klasy high definition z bardzo bezpiecznym sposobem instalacji w uchu. Żadne inne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności. 

Bluetooth 4.0 i wiele urządzeń obsługiwanych jednocześnie - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.0, słuchawki X6 Plus mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu! 

Producent pokrył obudowę słuchawek specjalną wodoodporną nanowarstwą. Jej grubość nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa, co w zupełności wystarcza, aby słuchawki były zabezpieczone przed potem i wilgotnością.

Wbudowany mikrofon, uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności pozwalają na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni, czyli bez narażania je na uszkodzenia lub upadek w trakcie ćwiczeń. 

Wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu pozwala na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz (na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów). A to z kolei umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli. 

X6 Plus zostały wyposażone w absolutnie unikalny, opatentowany system mocowania słuchawki w uchu. System ten obejmuje specjalny, giętki kabel, sposób mocowania przetwornika w uchu kablem do góry, który pozwala wygodniej zainstalować słuchawkę w małżowinie. 

4 rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawienia przetwarzania niskich tonów oraz dynamiki dźwięku.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany z kompletem akcesoriów producenta. 

MEE Audio gwarancja

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Konstrukcja
Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Konstrukcja obudowy
Zamknięte
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Etui ochronne
NIE
Odporne na pot i wodę
TAK
Typ słuchawek
Dokanałowe
Redukcja szumów
NIE
Rozmiar przetwornika
10mm
Obsługa smartfona
Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Stacja nadawcza w komplecie
NIE
Wersja Bluetooth
4.0 z A2DP, HSP, HFP, AVRCP, SBC
Czas działania
do 4h
Zasięg
do 10m
INNE
W komplecie kabel USB i 4 rodzaje wkładek dokanałowych
Waga bez kabla
11 gram
Gwarancja
24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Podsumowując, MEE X6 Plus idealnie nadają się na siłownie. Dobrze radzą sobie z potem, nieźle wyizolują otoczenia i są na tyle wygodne, że da się o nich zapomnieć" zobacz więcej...
"Bardzo dobrze wypadają takie aspekty brzmienia, jak żywość oraz łatwość podążania za zmianami tempa. Dynamika, ogniskowanie źródeł, swoboda w prezentacji źródeł, wrażenie przestrzeni także prezentują bardzo przyzwoity poziom." zobacz więcej...


Galeria

x