MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X7 (X-7) Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth sportowe przenośne dokanałowe


Sugerowana cena detaliczna: 299.00 zł
      w magazynie

MEE Audio X7

X7 zaprojektowano dla aktywnych ludzi. Łączą w sobie bezprzewodowy dźwięk klasy high definition z bardzo bezpiecznym sposobem instalacji w uchu. Żadne inne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

Bluetooth 4.0 i wiele urządzeń obsługiwanych jednocześnie - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.0, słuchawki X7 mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu!

Producent pokrył obudowę słuchawek specjalną wodoodporną nanowarstwą. Jej grubość nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa, co w zupełności wystarcza aby słuchawki były zabezpieczone przed potem.Wbudowany mikrofon, uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności pozwalają na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni, czyli bez narażania je na uszkodzenia lub upadek w trakcie ćwiczeń.

Wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu pozwala na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz (na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów). A to z kolei umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli.

X7 zostały wyposażone w absolutnie unikalny, opatentowany system mocowania słuchawki w uchu. System ten obejmuje specjalny, giętki kabel, sposób mocowania przetwornika w uchu kablem do góry, asymetryczną dopasowaną do kształtu ucha obudowę wraz z obrotową dyszą przetwornika, która pozwala wygodniej zainstalować słuchawkę w małżowinie.

3 rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawienia przetwarzania niskich tonów oraz dynamiki dźwięku. 

Zobacz na filmie, jak prawidłowo założyć słuchawki dokanałowe MEE Audio X7

MEE Audio gwarancja

Product jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Konstrukcja
Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Konstrukcja obudowy
Zamknięte
Impedancja
16 Ohm
Skuteczność
98dB
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Jakość kabla
OFC
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Etui ochronne
TAK
Odporne na pot i wodę
TAK
Typ słuchawek
Dokanałowe
Tłumienie hałasu
pasywne
Redukcja szumów
NIE
Obsługa smartfona
Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Wersja Bluetooth
4.1 z A2DP, HSP, HFP, AVRCP
Czas działania
do 8h
Zasięg
do 10m
INNE
standby: do 300h
:
Czas ładowania: do 2h
Waga bez kabla
14 gram
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czerwono-czarne
Niebiesko-Czarne

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"MEE X7 prezentują doskonały stosunek jakości wykonania i wygody użytkowania do ceny i są godne polecenia. Dla osób aktywnych to jedna z lepszych konstrukcji, jeśli komuś nie jest potrzebne aktywne tłumienie." zobacz więcej...


Galeria

x