MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X6 (X-6) Słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Bluetooth 4.2 sportowe z pilotem i mikrofonem


Sugerowana cena detaliczna: 199.00 zł
      w magazynie

Nowe słuchawki MEE Audio pozwalają na nieprzerwany 6.5-godzinny odsłuch muzyki, posiadają opatentowany system mocowania w uchu, oraz są odporne na pot oraz wilgotność. X6 zaprojektowano dla najbardziej aktywnych ludzi. Łączą w sobie bezprzewodowy dźwięk klasy high definition z bardzo bezpiecznym sposobem instalacji w uchu. Żadne inne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności. 

Bluetooth 4.2 i wiele urządzeń obsługiwanych jednocześnie - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.2, słuchawki X6  mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu! 

Producent pokrył obudowę słuchawek specjalną wodoodporną nanowarstwą. Jej grubość nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa, co w zupełności wystarcza, aby słuchawki były zabezpieczone przed potem i wilgotnością.

Wbudowany mikrofon, uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności pozwalają na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni, czyli bez narażania je na uszkodzenia lub upadek w trakcie ćwiczeń. 

Wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu pozwala na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz (na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów). A to z kolei umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli. 

X6 zostały wyposażone w absolutnie unikalny, opatentowany system mocowania słuchawki w uchu. System ten obejmuje specjalny, giętki kabel, sposób mocowania przetwornika w uchu kablem do góry, który pozwala wygodniej zainstalować słuchawkę w małżowinie. 

4 rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawienia przetwarzania niskich tonów oraz dynamiki dźwięku.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany z kompletem akcesoriów producenta. 

Konstrukcja
Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Konstrukcja obudowy
Zamknięte
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
TAK
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Odporne na pot i wodę
TAK
Typ słuchawek
Dokanałowe
Rozmiar przetwornika
10mm
Obsługa smartfona
Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Wersja Bluetooth
4.2
Czas działania
do 6.5h
Zasięg
do 10m
INNE
Czas ładowania: do 2h
:
Czas standby: 180h
:
W komplecie: 4 wkładki dokanałowe
Waga bez kabla
11g
Gwarancja
24 miesiąceGaleria

x