MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X5 (X-5) dokanałowe słuchawki sportowe bezprzewodowe Bluetooth


Sugerowana cena detaliczna: 169.00 zł
brak w magazynie

Słuchawki charakteryzują się bardzo niską masą, wytrzymałością, lekkością oraz baterią zdolną do pracy nawet 6.5 godziny. W przypadku tego modelu producent postawił na brzmienie oparte o mocny, dosadny bas.

X5 to najlżejsze i najbardziej kompaktowe słuchawki Bluetooth do sportu. Wyposażone w firmowe przetworniki 10mm ze wzmocnioną podstawą basową perfekcyjnie nadają się do uprawiania sportu w rytm muzyki.

Specjalny system mocowania w małżowinie usznej oraz super niska masa poniżej 10 gram pozwala na bardzo swobodne bieganie i gimnastykę. Bateria działa nawet do 6.5 godziny, co oznacza, że przy godzinnym cyklu ćwiczeń każdego dnia słuchawki wystarczy ładować raz w tygodniu.

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.2, słuchawki X5 mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu!

Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon i kontroler poziomu głośności - dla rozmów telefonicznych oraz komfortowego odsłuchu muzyki.

W komplecie znajdują się trzy rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawienia przetwarzania niskich tonów oraz dynamiki dźwięku.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany z kompletem akcesoriów producenta.

Konstrukcja
Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Konstrukcja obudowy
Zamknięte
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
TAK
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Typ słuchawek
Dokanałowe
Rozmiar przetwornika
10mm
Obsługa smartfona
Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Wersja Bluetooth
4.2
Czas działania
6.5h
INNE
Standby: 180 godzin
:
czas ładowania: 2g
:
W komplecie: 3 wkładki dokanałowe
Waga bez kabla
11g
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Podsumowując, jeśli szukasz dobrych technologicznie słuchawek sportowych z fajnymi patentami ułatwiającymi użytkowanie to MEE Audio X-5 mogą być dla Ciebie." zobacz więcej...


Galeria

x