MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio T1M3 Connect Matrix 3 zestaw Bluetooth do telewizora, amplitunera, odtwarzacza, komputera: nadajnik AFT1 (AFT 1, AF-T1) i słuchawki nauszne zamknięte bezprzewodowe Matrix 3 DOSTĘPNOŚĆ 2021


Sugerowana cena detaliczna: 699.00 zł
brak w magazynie

Zestaw składający się z nadajnika MEE Audio AFT-1 z wejściami analogowymi i cyfrowymi oraz słuchawek bezprzewodowych nausznych zamkniętych Matrix 3

MEE Audio Connect AFT1

Connect to uniwersalny nadajnik Bluetooth z wejściem optycznym i analogowym 3.5mm mini jack. Zdolny wysyłać sygnał Blutooth do dwóch par słuchawek na raz. 

Connect to jedyny w tej cenie nadajnik Bluetooth wyposażony w technologię Low Latency, która skutecznie obniża lagi czasowe, co pozwala na bardzo komfortowe oglądanie telewizji, granie w gry, czy oglądanie filmów akcji. Sygnał audio z telewizora dotrze do słuchawek w czasie nie dłuższym 40 milisekund. To wynik co najmniej pięciokrotnie lepszy od standardowych nadajników Bluetooth!!! 

Dzięki wejściom optycznemu i 3.5mm mini jack Connect pozwala na podłączenie urządzeń takich jak: telewizor, odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray, amplituner stereo, amplituner kina domowego, odtwarzacz MP3/MP4. 

Dzięki technologii Bluetooth 4.0 Connect jest w stanie nadawać sygnał do dwóch par słuchawek jednocześnie. 

Zobacz film przedstawiający transmiter bezprzewodowy

MEE Audio Matrix 3

Matrix 3 to najnowsza wersja słuchawek, które stały się bestsellerem sprzedażowym MEE Audio:

  • powiększono czas działania do 28 godzin
  • skrócono czas ładowania do 2 godzin
  • zmniejszono wagę do 199 gram
  • powiększono czas czuwania do 1000 godzin 
  • dołączono do kompletu dłuższy kabel do odsłuchu w trybie pasywnym (przewodowym np przy rozładowanym akumulatorze)

Matrix 3 to w swojej cenie absolutnie najnowocześniejsze słuchawki bezprzewodowe na rynku. Wyposażono je w komplet dostępnych na rynku technologii: Bluetooth 4.0, aptX / AAC

Dzięki połączeniu autorskich 40 milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC Matrix 3 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie. 

Matrix 2 podobnie jak inne słuchawki Bluetooth od MEE Audio pozwala na jednoczesne podłączenie aż dwóch urządzeń Bluetooth. Dzięki temu możemy oglądać film za pomocą tabletu lub laptopa i bez zdejmowania słuchawek odbierać rozmowy telefoniczne. Rozbudowana funkcjonalność w postaci mikrofonu oraz przycisków kontrolujących media pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z zasobów urządzeń bez konieczności zerkania na ekran. 

Aż 28 godzin ciągłych rozmów lub 24 godziny słuchania muzyki oraz 1000 godzin w trybie stand-by - to absolutnie rekordowy wynik, nieosiągalny nawet dla producentów kilkukrotnie droższych słuchawek bezprzewodowych.

Za wygodę wielogodzinnego odsłuchu odpowiadają pady w technologii ComfortTouchTM oraz stylowy regulowany pałąk ozdobiony imitacją włókna węglowego.

Dla wygody przechowywania i transportowania do słuchawek producent dołącza twardy futerał.

Poniżej film przedstawiający słuchawki MEE Audio MATRIX3

MEE Audio gwarancja

Przetworniki
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa
Zamknięte
Skuteczność
96dB
Bluetooth
TAK
Wejście optyczne
1
Inne złącza
Wyjście 3.5mm mini-jack
Regulacja głośności
TAK
Etui ochronne
TAK
Typ
Nauszne
Redukcja szumów
NIE
Obsługa smartfona
Android
iOS
Blackberry
Windows
HTC
Stacja nadawcza w komplecie
TAK
Wersja Bluetooth
4.0
Czas działania
do 28h słuchawki
do 12h nadajnik
Zasięg
do 10m
Waga bez kabla
31 gram nadajnik
199 gram słuchawki
Gwarancja
24 miesiąceGaleria

x