MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Matrix Cinema Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z systemem CinemaEAR i aptX Low Latency


Sugerowana cena detaliczna: 539.00 zł
      w magazynie

MEE Audio Matrix Cinema

4. generacja MEE Audio Matrix to odpowiedź na ogromny sukces Matrix3 jako słuchawek do oglądania TV, filmów i innych multimediów. Tym razem producent wprowadza poprawki sprawiające, że oglądanie ulubionych produkcji stanie się jeszcze przyjemniejsze dzięki wykorzystaniu technologii CinemaEAR. Pozwala ona w każdej chwili dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji, wybierając spośród czterech różnorodnych programów DSP. Dodatkowo aby zniwelować opóźnienia w dźwięku słuchawki posiadają system aptX Low Latency.

MEE Audio Matrix Cinema

CinemaEAR to zaawansowana technologia, dzięki której użytkownik może wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu brzmienie słuchawek będzie dopasowanego do każdej okazji: 

  • tryb Clear Voice: zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
  • tryb Clear Voice Plus: oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
  • tryb Dynamic Music: zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
  • tryb Bass Boost: zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach jest jeszcze bardziej wciągajacy

MEE Audio Matrix Cinema

Słuchawki wykorzystują przetworniki o średnicy 40mm, które zapewniają idealne odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, zapewniają najwyższą rozdzielczość i brak opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Dzięki niewielkiej wadze i konstrukcji wokółusznej, Matrix Cinema są niezwykle wygodne nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki.

MEE Audio Matrix Cinema

Oglądaj filmy i słuchaj muzyki bez rozpraszających powiadomień: informacje głosowe i diody informujące o stanie naładowania mogą być wyłączone, zapewniając nieprzerwany odsłuch.  

Matrix Cinema wyposażone są w mikrofon, który umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych.

Dla zapewniania jak najwyższej wygody użytkowania, słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie  - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

MEE Audio Matrix Cinema

Wytrzymała bateria w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2 zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Po wyczerpaniu baterii Matrix Cinema mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5mm. Słuchawki są w pełni naładowane już 2 godziny po podłączeniu do źródła zasilania.

Wysoka wygoda przechowywania zapewniona jest przez możliwość składania słuchawek i umieszczenia ich w wytrzymałym, sztywnym etui. Dzięki niemu mamy pewność, że nie zostaną uszkodzone w trakcie transportu. Dodatkowo do zestawu dołączony jest również kabel stereo 3.5mm jack, a także kabel USB do ładowania.

Zobacz film prezentujący słuchawki MEE Audio Matrix Cinema przygotowany przez sklep.RMS.pl.

MEE Audio Matrix Cinema

Ważne: podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego, tryby CinemaEAR oraz kontrolki  Bluetooth nie działają.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Impedancja 32 Ohm
Skuteczność 115dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Złącze słuchawkowe 3.5mm mini jack
Kabel 1.4m
Wtyk 3.5mm mini jack
Regulacja głośności TAK
Mikrofon TAK
Etui ochronne TAK
Typ Nauszne
Redukcja szumów NIE
Rozmiar przetwornika 40mm
Obrotowa słuchawka TAK
Przewód do słuchawki Lewa
Składane TAK
Stacja nadawcza w komplecie NIE
Wersja Bluetooth 4.2
Czas działania odtwarzanie muzyki: do 28h
rozmowy: do 30h
standby: do 1000h
Zasięg do 10m
INNE wspierane profile Bluetooth: A2DP 1.2, HSP 1.2, HFP 1.5, AVRCP 1.4
: wspierane kodeki audio: SBC, AAC, Qualcomm® aptX™, Qualcomm aptX Low Latency
: wbudowana bateria Li-ion o pojemności 400mAh
: czas ładowania baterii: do 2h
: pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10.000Hz
: wykorzystanie technologii CinemaEAR dla idealnego odsłuchu programów telewizyjnych, filmów i innych multimediów
Autorskie technologie producenta CinemaEAR
Waga bez kabla 225g
Gwarancja 24 miesiące
NFC NIE

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Z zestawu korzysta się tak komfortowo, że po jakimś czasie użytkowania w ogóle da się zapomnieć, że ma się go na uszach. I to właśnie dzięki temu możemy sobie pozwolić na całkowite zanurzenie filmie i odcięcie się od dźwięków otoczenia. Nawet w przypadku najdłuższych seansów w Mee Audio Matrix Cinema można liczyć na pełen komfort użytkowania." zobacz więcej...


Galeria

x