MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio M6 Pro (M6PRO) + BTC1 (BTC-1) Słuchawki dokanałowe (przewodowe) z dodatkowym adapterem Bluetooth aptX


Sugerowana cena detaliczna: 458.00 zł
      w magazynie

MEE Audio M6 PRO Gen 1 v 2018 - pierwsza generacja modelu M6 Pro. Wydanie rocznikowe 2018. 

Słuchawki M6 PRO powstały we współpracy z muzykami, którzy większość swojego życia spędzają w trasach koncertowych. Tym samym potrzebują profesjonalnego odsłuchu scenicznego: perfekcyjnie zbudowanego i równie dobrze brzmiącego. 

M6 PRO zostały wyposażone w nowy firmowy przetwornik 10mm o ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) napędzanej super lekką i wydajną aluminiową cewką. W stosunku do klasycznego modelu M6, nowy PRO oferuje zdecydowanie bardziej wyrównany dźwięk o lepszym przetwarzaniu wysokich tonów oraz bardziej wyrównanych niskich tonach. 

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku. 

Dwa komplety okablowania - jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3mm

Rewelacyjny poziom jakości wykonania - odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5), wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku ich uszkodzenia. Zaś sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku. 

Zobacz na filmie, jak prawidłowo ułożyć w uchu monitory odsłuchowe M6 PRO.

MEE Audio gwarancja

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.


MEE Audio BTC1

Zamień swoje M6 PRO w słuchawki bezprzewodowe za pomocą adaptera Bluetooth, który umożliwia bezkablowe połączenie z telefonami, tabletami, komputerami i wszystkimi innymi urządzeniami wyposażonymi w nadajnik Bluetooth. 

MEE Audio BTC1

Dźwięk bezprzewodowy też może charakteryzować sie wysoką jakością: w celu zapewnienia jak najlepszego brzmienia, adapter wspiera kodeki AAC oraz Qualcomm aptX. Dzięki czemu - przy współpracy z urządzeniami wspierającymi te same technologie - M6 PRO w wydaniu bezprzewodowym wyciskają maksimum jakości z bezprzewodowej transmisji danych.

MEE Audio BTC1

Kabel łączący dwie słuchawki wyposażony jest w pilot z mikrofonem, dzięki czemu możesz bezproblemowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną i kontrolować odtwarzanie muzyki bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni (pauzowanie, odtwarzanie, zmiana ścieżki, przewijanie).

MEE Audio BTC1

Adapter posiada tę samą konstrukcję pałąków zausznych, jaką wykorzystuje klasyczny kabel M6 PRO: opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu, który zapewnia bardzo dobre trzyma słuchawki w uchu i zapobiega jej wypadaniu.

Wbudowana bateria działa na jednym ładowaniu do 8 godzin.

MEE Audio BTC1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Galeria

x