MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

Mee Audio M7 Pro (M7PRO) + BTX1 (BTX-1) Słuchawki dokanałowe (przewodowe) z dodatkowym adapterem Bluetooth aptX


Sugerowana cena detaliczna: 928.00 zł
      w magazynie

M7 Pro - hybrydowy profesjonalista

M7 Pro to słuchawki, które kontynuują kombinację znaną ze słynnych M6 Pro: profesjonalny, ale muzykalny dźwięk połączony z maksymalną praktycznością  użytkowania. M6 Pro, niższy i prostszy model w ciągu dwóch lat osiągnął zawrotny sukces na rynku - jego roczna sprzedaż oscyluje w granicach 100.000 sztuk, co jest absolutnym rekordem w kategorii profesjonalnych monitorów odsłuchowych.

Słuchawki M7 Pro stworzono z myślą o profesjonalnych perkusistach i basistach, dlatego  zastosowano w nich dwa przetworniki:

 • klasyczny dynamiczny, do reprodukcji niskich tonów,
 • zbalansowany armaturowy, do reprodukcji wysokich i średnich tonów

10mm o ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) napędzanej super lekką i wydajną aluminiową cewką znany z modelu M6 Pro niskotonowy działa jak wysokiej klasy subwoofer - znakomicie różnicuje różnorodność basu. Za przejrzystość średnich i wysokich tonów odpowiada przetwornik armaturowy. Tego typu konstrukcje słyną z dokładnego i szybkiego dźwięku.

Słuchawki M7 PRO powstały we współpracy z muzykami, którzy większość swojego życia spędzają w trasach koncertowych. Tym samym potrzebują profesjonalnego odsłuchu scenicznego: perfekcyjnie zbudowanego i równie dobrze brzmiącego.

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.

Dwa komplety okablowania - jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3mm

M7 Pro najważniejsze cechy:

 • uniwersalne monitory na scenę oraz do użytku codziennego
 • hybrydowe technologia opierająca się o niskotonowy głośnik dynamiczny oraz średnio-wysokotonowy głośnik armaturowy

 • modułowa budowa z odpinanymi kablami zakończonymi złączem MMCX (zamienne kable dostępne od ręki, także od innych producentów)
 • dwa kable w komplecie - z mikrofonem i bez

 • sportowy sposób mocowania słuchawek - prowadzenie kabla i instalacja  słuchawki na uchu przejęta z linii słuchawek dedykowanych do sportów
  wyczynowych

 • obrotowa słuchawka zainstalowana na wysokiej klasy kablu z pamięcią ułożenia - słuchawki z czasem coraz lepiej przystosowują się do budowy ucha  oraz głowy

 • siedem par wkładek dokanałowych dla uzyskania różnych brzmień i różnego stopnia wygłuszenia dźwięków z otoczenia - w tym dwie pary wkładek Comply

Poniżej film, w którym pokazano jak poprawnie założyć słuchawki MEE Audio M7 PRO.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany z wszystkimi akcesoriami dołączanymi od producenta. 


MEE Audio BTX1

Zamień swoje słuchawki w bezprzewodowe za pomocą adaptera Bluetooth, który umożliwia bezkablowe połączenie z telefonami, tabletami, komputerami i wszystkimi innymi urządzeniami wyposażonymi w nadajnik Bluetooth. Kompatybilny ze wszystkimi modelami słuchawek ze złączem MMCX, w tym M7 PRO, Pinnacle P1 oraz Pinnacle P2.

MEE Audio BTX1

Dźwięk bezprzewodowy też może charakteryzować sie wysoką jakością: w celu zapewnienia jak najlepszego brzmienia, adapter wspiera kodeki AAC oraz Qualcomm aptX, dzięki czemu - przy współpracy z urządzeniami wspierającymi te same technologie - M6 PRO w wydaniu bezprzewodowym wyciskają maksimum jakości z bezprzewodowej transmisji danych.

MEE Audio BTX1

Kabel łączący dwie słuchawki wyposażony jest w pilot z mikrofonem, dzięki czemu możesz bezproblemowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną i kontrolować odtwarzanie muzyki bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni (pauzowanie, odtwarzanie, zmiana ścieżki, przewijanie).

MEE Adio BTX1

Adapter posiada typową dla bezprzewodowych słuchawek MEE Audio konstrukcję: opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu, który zapewnia dobre utrzymywanie słuchawki i zapobiega jej wypadaniu.

Wbudowana bateria działa na jednym ładowaniu do 8 godzin.

MEE Audio BTX1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Galeria

x