MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Pinnacle P1 + BTX1 (BTX-1) Słuchawki dokanałowe (przewodowe) z adapterem Bluetooth aptX


Sugerowana cena detaliczna: 1228.00 zł
brak w magazynie

MEE Audio BTX1

Zamień swoje słuchawki w bezprzewodowe za pomocą adaptera Bluetooth, który umożliwia bezkablowe połączenie z telefonami, tabletami, komputerami i wszystkimi innymi urządzeniami wyposażonymi w nadajnik Bluetooth. Kompatybilny ze wszystkimi modelami słuchawek ze złączem MMCX, w tym M7 PRO, Pinnacle P1 oraz Pinnacle P2.

MEE Audio BTX1

Dźwięk bezprzewodowy też może charakteryzować sie wysoką jakością: w celu zapewnienia jak najlepszego brzmienia, adapter wspiera kodeki AAC oraz Qualcomm aptX, dzięki czemu - przy współpracy z urządzeniami wspierającymi te same technologie - M6 PRO w wydaniu bezprzewodowym wyciskają maksimum jakości z bezprzewodowej transmisji danych.

MEE Audio BTX1

Kabel łączący dwie słuchawki wyposażony jest w pilot z mikrofonem, dzięki czemu możesz bezproblemowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną i kontrolować odtwarzanie muzyki bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni (pauzowanie, odtwarzanie, zmiana ścieżki, przewijanie).

MEE Adio BTX1

Adapter posiada typową dla bezprzewodowych słuchawek MEE Audio konstrukcję: opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu, który zapewnia dobre utrzymywanie słuchawki i zapobiega jej wypadaniu.

Wbudowana bateria działa na jednym ładowaniu do 8 godzin.

MEE Audio BTX1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.


MEE Audio Pinnacle P1

Pinnacle P1 to efekt dwóch lat wytężonej pracy, która łączyła w sobie laboratoryjne testy oraz odsłuchy realizowane w grupie docelowych klientów firmy. Dzięki temu uzyskano niepowtarzalne połączenie pięknego designu, niezwykłych parametrów przetwornika oraz unikalnej opatentowanej komory, w jakiej pracuje autorski firmowy 10mm przetwornik. 

Na tajemnicę brzmienia P1 składa się kombinacja 10mm przetwornika o ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) z opatentowanym rozpraszaczem wysokich tonów. Driver napędzany jest super lekką CCAW (copper-clad aluminium wire). Rozpraszacz dba o właściwą dźwięczność wysokich tonów, których kierunkowość może powodować problemy z sybilowaniem lub zbyt jasnym brzmieniem. Dzięki temu dźwięk jest przestrzenny, koherentny i miękki, zaś brzmienie lekko ocieplone, naładowane muzykalnością i całą pozytywną energią zeń wynikającą. 

Super lekka i wytrzymała obudowa została wykonana ze stopów cynku. Dzięki temu jest równie wytrzymała na uderzenia, przydeptania i korozję jak stal nierdzewna oraz lżejsza i bardziej sztywna od aluminium. Każda obudowa jest ręcznie polerowana i składana. 

Za transmisję sygnału audio odpowiada wysokiej klasy kabel z posrebrzanej miedzi OFC o czystości 99.99%. Kabel jest w pełni wymienialny dzięki zainstalowanym w słuchawkach uniwersalnym gniazdom MMCX.

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.

Dla większej wygody użytkowników Pinnacle można mocować na dwa sposoby! 

Nadrzędnym celem podczas tworzenia słuchawek P1 było uzyskanie jak najwyższej możliwej jakości dźwięku w danej cenie. Aby uzyskać ten efekt konstruktorzy P1 poświęcili swój czas przede wszystkim na prawidłowe zestrojenie obudowy i przetworników, co jest najbardziej kosztowną i czasochłonną metodą uzyskania maksymalnej jakości dźwięku.

Zastosowane w P1 Pinnacle rozwiązania i patenty uzupełniają wieloletnie inżynieryjne doświadczenie i miesiące poprawek oraz odsłuchów wśród testerów. W myśl zasady - patenty i technologie nie grają. Prawdziwy audiofilski dźwięk można uzyskać przede wszystkim w drodze żmudnego budowania wiedzy i doświadczenia zespołu projektantów, ponieważ istotnym elementem całości jest świadomość tego, jakiego dźwięku oczekują osoby osłuchane w audiofilskich produktach oraz o wyrobionym guście muzycznym.

P1 Pinnacle to rozwiązanie kompletne, które może służyć zarówno jako wysokiej klasy odsłuch, system audiofilski lub hi-endowy zestaw słuchawkowy. 

Znakomita izolacja dźwięku - prawidłowo założone słuchawki skutecznie chronią słuch przed jakimkolwiek hałasem zewnętrznym, pozwalają na pełne skupienie na pracy lub muzyce, oraz bardzo wyraźny odsłuch na niskich poziomach głośności

Dzięki wyposażeniu w pianki Comply T-Series słuchawki P1 oraz unikalnemu kształtowi obudowy Pinnacle dopasowują się do kształtu małżowiny usznej jak żadne inne słuchawki!

P1 Pinnacle sprzedawane są w kompletnym zestawie, do którego nie trzeba dokupować już absolutnie nic! 

MEE Audio gwarancja

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Galeria

x