MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Pinnacle P2 (P-2) + BTX1 (BTX-1) Słuchawki dokanałowe (przewodowe) z dodatkowym adapterem Bluetooth aptX


Sugerowana cena detaliczna: 698.00 zł
      w magazynie

MEE Audio BTX1

Zamień swoje słuchawki w bezprzewodowe za pomocą adaptera Bluetooth, który umożliwia bezkablowe połączenie z telefonami, tabletami, komputerami i wszystkimi innymi urządzeniami wyposażonymi w nadajnik Bluetooth. Kompatybilny ze wszystkimi modelami słuchawek ze złączem MMCX, w tym M7 PRO, Pinnacle P1 oraz Pinnacle P2.

MEE Audio BTX1

Dźwięk bezprzewodowy też może charakteryzować sie wysoką jakością: w celu zapewnienia jak najlepszego brzmienia, adapter wspiera kodeki AAC oraz Qualcomm aptX, dzięki czemu - przy współpracy z urządzeniami wspierającymi te same technologie - M6 PRO w wydaniu bezprzewodowym wyciskają maksimum jakości z bezprzewodowej transmisji danych.

MEE Audio BTX1

Kabel łączący dwie słuchawki wyposażony jest w pilot z mikrofonem, dzięki czemu możesz bezproblemowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną i kontrolować odtwarzanie muzyki bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni (pauzowanie, odtwarzanie, zmiana ścieżki, przewijanie).

MEE Adio BTX1

Adapter posiada typową dla bezprzewodowych słuchawek MEE Audio konstrukcję: opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu, który zapewnia dobre utrzymywanie słuchawki i zapobiega jej wypadaniu.

Wbudowana bateria działa na jednym ładowaniu do 8 godzin.

MEE Audio BTX1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.


MEE Audio Pinnacle P2 – tańsze, bardziej wytrzymałe i głośniejsze

P2 to słuchawki dla audiofilów, którzy szukają bardzo dobrze grającego produktu nie do zdarcia w kategorii cena / jakość bez kompromisów w kwestii jakości dźwięku.

P2 Pinnacle - najważniejsze cechy:

  • zaawansowany przetwornik oparty o nisko impedancyjną miedziowaną cewkę aluminiową
  • ciepły dźwięk wzmocniony dużą ilością kontrolowanego basu, miękki i łagodny, a przy tym barwny

  • dwa odłączane kable OFC z wtykami MMCX, jeden z mikrofonem i pilotem
  • unikalny, ergonomiczny kształt pozwala nosić słuchawki kablem do dołu lub do góry (zakładany za ucho)
  • w komplecie 7 wkładek dokanałowych, z czego jedna Comply T200 oraz klip do przypinania kabla

P2 zbudowano na bazie niezwykle udanego modelu P1. Wykorzystano przy tym tańsze materiały i zmodyfikowany przetwornik o znacząco niższej impedancji, co pozwala na współpracę z dowolnym smartfonem i tabletem.

P2 podobnie jak jego droższy brat P1 korzysta ze złącz MMCX, zaś ich ergonomiczna obudowa pozwala na noszenie zarówno kablem do góry (z mocowaniem za ucho), jak i w dół. Kabel użyty w P2 to najmocniejszy i najgrubszy przewód, jaki firma wykonała w całej swojej historii.

Produkt nowy, z kompletem akcesoriów od producenta. 
Galeria

x