MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio EarBoost EB1 (EB-1) Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z dedykowaną aplikacją do strojenia brzmienia OSTATNIA SZTUKA


Sugerowana cena detaliczna: 459.00 zł
      w magazynie

MEE Audio EarBoost EB1 (EB-1) Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS, by dostosować brzmienie do anatomicznych warunków użytkownika i jego własnej krzywej słuchu, zwiększając czystość przekazu i detaliczność, znacząco podnosząc komfort i wrażenia odsłuchu.

MEE Audio EarBoost EB1

Bezprzewodowy dźwięk HD
EarBoost EB1 zapewniają czysty i wolny od zniekształceń dźwięk wzbogacony o dynamiczny, sprężysty bas. Wykorzystanie kodeka Qualcomm® aptX™ Low Latency zapewnia o braku opóźnień w transmisji audio, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa jest idealnie zgrana z obrazem w trakcie oglądania filmów czy programów telewizyjnych.

MEE Audio EarBoost EB1

Inteligentna kontrola audio
Słuchawki EarBoost pozwalają doświadczać muzyki w pełni jej możliwości, dzięki integracji z dedykowaną aplikacją kalibrującą słuchawki w zgodzie z indywidualną krzywą słuchu użytkownika.

MEE Audio EarBoost EB1

Aplikacja EarBoost App
Słuchawki EarBoost wykorzystują autorska aplikację MEE Audio EarBoost dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS. W połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem, słuchawki dopasowują brzmienie do słuchu użytkownika, zapewniając najlepsze wrażenia odsłuchowe bez pomijania najmniejszych detali.

Jak działa aplikacja EarBoost w połączeniu ze słuchawkami MEE Audio? 

  1. Przetestuj słuch dzieki wbudowanemu narzędziu, aby stworzyc spersonalizowany profil audio dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu
  2. Dostosuj swój profil za pomocą narzędzi ręcznej regulacji
  3. Zapisz indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia, by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost

MEE Audio EarBoost B1MEE Audio EarBoost EB1MEE Audio EarBoost EB1

Idealne na co dzień

Wbudowane magnesy pozwalają utrzymać w miejscu słuchawki, kiedy nie są użytkowane. Zapobiega to plątaniu się słuchawek i przewodu, zmniejszając ryzyko jego zniszczenia. 

W zestawie znajdują się wymienne gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach, które zapewniają dobre utrzymanie słuchawek w uchu i wysoki komfort całodziennego użytkowania.

Wbudowany trójprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwiają wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego.

Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas jej pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie standby nawet do 180h.

MEE Audio EarBoost EB1

Zawartość opakowania

  • słuchawki EarBoost EB1
  • przenośne etui ochronne
  • kabel do ładowania Micro-USB
  • gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach
  • dokanałowe haczyki mocujące
  • instrukcja

MEE Audio EarBoost EB1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Konstrukcja
Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Obudowa
Zamknięte
Skuteczność
99dB
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
TAK
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Etui ochronne
TAK
Typ
Dokanałowe
Redukcja szumów
NIE
Rozmiar przetwornika
6mm
Obsługa smartfona
Android
iOS
Wersja Bluetooth
4.1
aptX
TAK
Czas działania
odtwarzanie muzyki: do 6h
rozmowy: do 7h
standby: do 180h
Zasięg
do 10m
INNE
przewód między słuchawkami o długości 55cm
:
pełne naładowanie baterii w ok. 2h
:
obsługa kodeków SBC, AAC, Qualcomm® aptX™, Qualcomm aptX Low Latency
Waga bez kabla
16g
Gwarancja
24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Z EB1 z łatwością wyłowimy szczegóły prezentacji, bez względu na gatunek muzyka zabrzmi za ich pośrednictwem dynamicznie, żywo i angażująco." zobacz więcej...


Galeria

x