MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio KidJamz 3 (Kid Jamz KJ35) Słuchawki nauszne dla dzieci 4-12 z limiterem poziomu głośności INNE KOLORY


Sugerowana cena detaliczna: 89.00 zł
      w magazynie

MEE Audio KidJamz 3

MEE Audio KidJamz 3

Dlaczego dzieci potrzebują dedykowanych im słuchawek?

Narząd słuchu jest niezwykle wrażliwy, a większości jego uszkodzeń nie da się odbudować. Co więcej, wraz z wiekiem nasz słuch bezwzględnie słabnie. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio o niego dbać już od najmłodszych lat. Nawet krótka ekspozycja na dźwięki o wysokim natężeniu może spowodować nieodwracalne uszkodzenia słuchu. Właśnie dlatego MEE Audio stworzyło słuchawki, które umożliwiają ograniczenie głośności do bezpiecznego dla słuchu poziomu 85 decybeli podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry.

MEE Audio KidJamz 3

Typowe słuchawki przekraczają bezpieczny poziom natężenia dźwięku nawet o 50%. Aby temu zapobiec, KidJamz wykorzystują wbudowany w nausznicę przełącznik limitera głośności. Zastosowanie tego ograniczenia pozwoli nie tylko chronić słuch, ale także wyrobić zdrowe nawyki korzystania z urządzeń audio, co stanowi najważniejszą profilaktykę chorób narządu słuchu.

MEE Audio KidJamz 3

Aby słuchawki Kid Jamz były wygodne w użytku dla najmłodszych, do ich konstrukcji wykorzystano lekkie, bezpieczne i odporne na połamanie materiały. Do ich budowy użyto plastiku bez domieszki BPA (Bisfenolu A), który jest podejrzewany o bycie przyczyną wielu chorób, w tym nowotworów. Dzięki wykorzystaniu jak najmniejszej ilości części mechanicznych, KidJamz są niezwykle wytrzymałe. Giętki pałąk z możliwością regulacji i winylowe poduszki nauszne zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo. Kabel został dodatkowo wzmocniony, aby zwiększyć jego odporność na ciągnięcie i szarpanie.

MEE Audio KidJamz 3

Wobec poprzedniej wersji KidJamz znacząco poprawione zostały nausznice. Ich wydłużony, owalny kształt zmniejsza nacisk na ucho, zapewniając większą wygodę i komfort odsłuchu.

MEE Audio KidJamz 3

Aby kształtować słuch muzyczny już od najmłodszych lat, oprócz wykorzystania najlepszych materiałów i technologii dostosowanych do dziecięcego słuchu, MEE Audio zadbało również o wyjątkowe brzmienie KidJamz 3. Słuchawki można podłączyć do każdego urządzenia z wyjściem słuchawkowym 3.5mm jack.

MEE Audio KidJamz 3

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

MEE Audio KidJamz 3

Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Skuteczność 115dB (z limiterem 85dB)
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Kabel 1.2m
Wtyk 3.5mm mini jack
Typ wtyku Prosty
Rozmiar przetwornika 30mm
Obrotowa słuchawka NIE
Przewód do słuchawki Lewa
Składane NIE
INNE wzmacniany kabel o średnicy 3.8mm
: elastyczny pałąk odporny na gięcie
: wbudowany limiter głośności do 85dB
: wykonane z bezpiecznych materiałów bez dodatku BPA
Waga bez kabla 107g
Gwarancja 24 miesiące
Kolor (główny) Czarny
Kolor (główny) Biało - Różowy
Kolor (główny) Biało - niebieskiGaleria

x