MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Connect T1H1 Zestaw Bluetooth do telewizora, amplitunera, komputera z nadajnikiem Bluetooth Connect i słuchawkami Venture2


Sugerowana cena detaliczna: 559.00 zł
brak w magazynie

MEE Audio Connect T1H1

Zestaw Connect T1H1 pozwoli bezprzewodowo podłączyć słuchawki Bluetooth do każdego telewizora, amplitunera czy odtwarzacza CD/DVD/Blu-ray, nawet, jeśli nie jest on wyposażony w moduł Bluetooth. Nadajnik Connect posiada zestaw złącz analogowych i cyfrowych, by umożliwić konfigurację z dowolnym urządzeniem, a wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe Venture2 pozwalają cieszyć się filmami, serialami i programami telewizyjnymi w jeszcze wyższej jakości dźwięku. 

MEE Audio Connect T1H1

Connect to jedyny w tej cenie nadajnik Bluetooth wyposażony w technologię Low Latency, która skutecznie obniża lagi czasowe, co pozwala na bardzo komfortowe oglądanie telewizji, granie w gry, czy oglądanie filmów akcji. Sygnał audio z telewizora dotrze do słuchawek w czasie nie dłuższym 40 milisekund. To wynik co najmniej pięciokrotnie lepszy od standardowych nadajników Bluetooth!!! 

MEE Audio T1H1

Dzięki wejściom optycznemu i 3.5mm mini jack Connect pozwala na podłączenie urządzeń takich jak: telewizor, odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray, amplituner stereo, amplituner kina domowego, odtwarzacz MP3/MP4. 

MEE Audio Connect T1H1

Dzięki technologii Bluetooth 4.0 Connect jest w stanie nadawać sygnał do dwóch par słuchawek jednocześnie. Mogą to być dowolne modele wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, każdego producenta.

MEE Audio Connect T1H1

Słuchawki Venture2 zapewniają brzmienie o podkreślonym, wzmocnionym basie, przy zachowaniu czystych tonów średnich i wysokich pozwalających zachować czystość dialogów. To idealny balans, który zapewnia niesamowite wrażenia dźwiękowe w filmach i serialach. 

MEE Audio Connect T1H1

Venture2 wykorzystują 40mm przetworniki dynamiczne, które zamknięte są we wokółusznych nausznicach z miękkimi poduszkami, które w połączeniu z miękkim, regulowanym pałąkiem zapewniają wysoki komfort użytkowania nawet podczas najdłuższych seansów.

MEE Audio Connect T1H1

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.0, słuchawki mogą być również użytkowane z telefonami, tabletami i innymi urządzeniami z wbudowanym nadajnikiem Bluetooth. Podróżowanie z nimi jest niezwykle wygodne dzięki składanej konstrukcji i wytrzymałej baterii, która zapewnia nawet do 24 godzin odsłuchu. Czas pracy akumulatora w trybie standby sięga nawet 250 godzin.

MEE Audio Connect T1H1

Venture2 wyposażone są w mikrofon i przyciski, które umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych i łatwe sterowanie odtwarzaniem.

MEE Audio Connect T1H1

Zawartość opakowania:

  • nadajnik Bluetooth Connect
  • bezprzewodowe słuchawki nauszne Venture2
  • 2x kabel micro USB do ładowania
  • kabel audio 3.5mm
  • adapter 3.5mm na RCA
  • kabel optyczny TOSLINK
  • instrukcja

MEE Audio Connect T1H1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Czy przesyła dźwięk TAK
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Wejście optyczne 1
Inne złącza Wejście 3.5mm mini-jack AUX
Regulacja głośności TAK
Typ Nauszne
Rozmiar przetwornika 40mm
Obrotowa słuchawka TAK
Stacja nadawcza w komplecie TAK
Wersja Bluetooth 4.0
aptX TAK
Czas działania słuchawki: do 24 godzin
nadajnik: do 9h
Zasięg do 10m
Typ Uniwersalny
W komplecie Nadajnik
INNE nadajnik z obsługą kodeków aptX, aptX Low Latency, SBC
: możliwość sparowania nadajnika z dwoma parami słuchawek
Gwarancja 24 miesiąceGaleria

x