MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio M6 PRO BT 2nd Generation Combo pack Zestaw słuchawki przewodowe + adapter Bluetooth BTC-2 z trzema trybami odtwarzania


Sugerowana cena detaliczna: 459.00 zł
      w magazynie

Zestaw Combo Pack z klasycznymi, przewodowymi słuchawkami MEE Audio M6 PRO 2nd Generation oraz przełączanym adapterem Bluetooth BTC-2.

MEE Audio M6 PRO + BTC2

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

Modularna konstrukcja, komfortowe dopasowanie i świetny dźwięk - słuchawki M6 PRO stały się hitem wśród muzyków na całym świecie. Druga generacja niesie za sobą kolejne ulepszenia, które mają jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania.

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

Nowe brzmienie to efekt połączenia nowej ultracienkiej membrany o grubości 5 mikronów i super lekkiej aluminiowej cewki, które są w stanie współpracować o wiele precyzyjniej i harmonijniej niż konwencjonalne przetworniki, zapewniając czysty, pełno zakresowy dźwięk. Niezwykle cenione przez profesjonalistów brzmienie oryginalnych M6 PRO zostało jeszcze bardziej dopracowane przez dokładniejsze dostrojenie w paśmie powyżej 2.000Hz. Skutkuje to uzyskaniem większej dokładności w średnicy, a także delikatnych i naturalnych wysokich tonów.

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie głośności, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku. Co więcej zapewnia to wygodne i bezpieczne ułożenie w uchu, które nie wymaga ciągłych poprawek i nie powoduje uczucia wypadania słuchawki.

MEE Audio M6 PRO 2nd generation

Rewelacyjny poziom jakości wykonania - odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5), wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia. Druga generacja M6 PRO posiada przeprojektowane złącza, które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór kabla od niezależnego producenta. Sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku. 

MEE Audio M6 PRO + BTC2

Dwa komplety okablowania - przewód do codziennego korzystania przy klasycznym połączeniu kablowym (bez mikrofonu) oraz adapter Bluetooth do bezprzewodowej transmisji dźwięku. W komplecie także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3mm.

Dodatkowo w opakowaniu znajduje się przenośne etui, które pozwala na bezpieczny transport słuchawek.

MEE Audio M6 Pro 2nd Generation

Zobacz na filmie, jak prawidłowo ułożyć w uchu monitory odsłuchowe M6 PRO 2nd Generation:

Adapter bezprzewodowy Bluetooth BTC-2

Nowa wersja adaptera Bluetooth BTC-2 korzysta ze specyfikacji Bluetooth 5.0 i obsługuje kodeki Qualcomm aptX oraz aptX Low Latency, by zapewnić najwyższa jakość audio i zwiększyć synchronizację odtwarzanego dźwięku i obrazu.

MEE Audio M6 PRO + BTC2

Adapter BTC-2 pozwala za pomocą jednego przycisku przełączać się pomiędzy trzeba trybami odtwarzania: 

  • NATURAL - nie wpływającym na brzmienie dźwięku
  • BASS BOOST - zwiększającym moc i głębię najniższych częstotliwości
  • VOCAL BOOST - zwiększającym wyrazistość, czystość i wybrzmienie dialogów i wokali

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation + BTC2

Adapter Bluetooth jest odporny na wilgoć i pot, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń zarówno na siłowni, jak i w plenerze.

Pojemna, wydajna bateria umożliwia do 8.5h odtwarzania muzyki i do 9h rozmów telefonicznych.

MEE Audio również przy adapterze nie rezygnuje ze sprawdzonego sposobu mocowania przewodu za uchem, dzięki czemu słuchawka jest odpowiednio asekurowana i nie wypada nawet przy najbardziej wymagających ruchach.

Przewód wyposażony jest w pilot z mikrofonem.

MEE AUdio M6 PRO 2nd Generation + BTC2

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Skuteczność 100dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Maksymalna moc wejściowa 30mW
Wtyk 3.5mm mini jack
Typ wtyku Kątowy
Regulacja głośności TAK
Mikrofon TAK
Etui ochronne TAK
Typ Dokanałowe
Rozmiar przetwornika 10mm
Obsługa smartfona Android
Obsługa smartfona iOS
Wersja Bluetooth 5.0
aptX TAK
Czas działania odtwarzanie muzyki: do 8.5h
rozmowy: do 9h
standby: do 180h
Zasięg do 30m
INNE obsługiwane kodeki Bluetoot: SBC, Qualcomm® aptX™, aptX™ Low Latency
: adapter Bluetooth - trzy tryby odtwarzania
: W komplecie kabel 3,5mm jack, adapter Bluetooth BTC2, etui przenośne, gumki dokanałowe (7 par), klips do ubrań, adapter 6,3mm jack, kabel do ładowania
: pilot z mikrofonem
Waga bez kabla 10g
Gwarancja 24 miesiące
Kolor (główny) Czarny
Kolor (główny) BiałyGaleria

x