MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Connect BTR Bezprzewodowy odbiornik (receiver) Bluetooth z systemem CinemaEAR


Sugerowana cena detaliczna: 185.00 zł
      w magazynie

MEE Audio Connect BTR

Connect BTR to bezprzewodowy odbiornik audio, który umożliwia parowanie z telefonami, laptopami, komputerami, tabletami i innymi nadajnikami Bluetooth, by bezprzewodowo przekazać dźwięk za pośrednictwem złącza 3,5mm jack AUX lub RCA do urządzeń bez wbudowanego modułu łączności bezprzewodowej, na przykład słuchawek, zestawu stereo czy kina domowego, soundbara, samochodowego zestawu audio i innych.

MEE Audio Connect BTR sposoby użycia

Wystarczy podłączyć odbiornik BTR za pomocą dołączonego do zestawu kabla AUX lub 2xRCA do urządzenia docelowego (np wejścia AUX w aucie lub w wieży hi-fi czy amplitunerze kina domowego) i bezprzewodowo połączyć się ze źródłem, na przykład telefonem z aplikacją Spotify.

MEE Audio Connect BTR przycisk trybu CinemaEAR

Odbiornik Connect BTR wyposażony jest w autorską technologię MEE Audio CinemaEAR, znaną już ze sluchawek nausznych Matrix Cinema.  CinemaEAR to zaawansowana technologia, dzięki której użytkownik może wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu brzmienie będzie dopasowanego do każdej okazji: 

  • tryb Clear Voice: zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
  • tryb Clear Voice Plus: oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
  • tryb Dynamic Music: zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
  • tryb Bass Boost: zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach jest jeszcze bardziej wciągający

MEE Audio CinemaEAR objaśnienie technologii

Odbiornik BTR posiada wbudowany mikrofon, który umożliwia bezproblemowe przeprowadzenie rozmowy telefonicznej oraz przyciski ułatwiające kontrolę odtwarzanej muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii multipoint, BTR może jednocześnie odtwarzać muzykę i przyjmować połączenia telefoniczne z dwóch urządzeń jednocześnie.

MEE Audio Connect BTR

Zastosowanie nowoczesnego modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 gwarantuje nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale też dłuższy czas pracy na baterii: nawet do 15 godzin! Urządzenie może też pracować przy podłączeniu do zasilania sieciowego, za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu.

Niewielkie rozmiary BTR sprawiają, że urządzenie jest niezwykle praktyczne, bo zmieści się nawet na najmniejszej dostępnej przestrzeni. To czyni go świetnym wyborem do samochodu, domowego zestawu stereo lub kina domowego, a nawet do słuchawek, dzięki zintegrowanemu klipsowi pozwalającemu przymocować BTR do ubrania.

Do zestawu dołączony jest kabel audio 3,5mm o długości 46cm oraz kabel RCA o długości 46cm, a także kabel micro-USB do ładowania.

MEE Audio Connect BTR przypięty do ubrania

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzi z polskiej dystrybucji i jest objęty 24-miesięczna gwarancją oficjalnego polskiego serwisu MEE Audio.

Czy przesyła dźwięk
Czy przesyła dźwięk TAK
Bluetooth
TAK
Inne złącza
Wyjście 3.5mm mini-jack
Zasięg
do 10m
Typ
Uniwersalny
W komplecie
Odbiornik
INNE
Bluetooth 5.0
:
Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP, HSP, HFP, AVRCP
:
Obsługa trybu multipoint (parowanie z dwoma urządzeniami jednocześnie)
:
wbudowany mikrofon
:
wbudowany trójprzyciskowy pilot
:
wykorzystanie technologii CinemaEAR dla idealnego odsłuchu programów telewizyjnych, filmów i innych multimediów
Wysokość
2cm
Szerokość
6cm
Głębokość
1.5cm
Waga
16g
Gwarancja
24 miesiąceGaleria

x