MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X10 (X-10) Słuchawki bezprzewodowe true wireless z Bluetooth 5.0, wodoodporne z normą IPX5


Sugerowana cena detaliczna: 385.00 zł
      w magazynie

MEE Audio X10

X10 to pierwsze słuchawki true wireless w ofercie MEE Audio, które zapewniają wysoką jakość brzmienia bez kabli.

MEE Audio X10 czarne i niebieskie gif

Słuchawki są wodoodporne, co zostało potwierdzone certyfikatem IPX5. Oznacza to, że mogą być użytkowane nawet podczas deszczu czy wymagających treningów na siłowni.

X10 wykorzystują 5mm mikro-przetworniki HD, które zostały zestrojone dla uzyskania głębokiego basu, ciepłych tonów średnich i krystalicznie czystych sopranów.

Mężczyzna wkładający do kieszeni etui MEE Audio X10

Do zestawu dołączone są trzy pary gumek dokanałowych w różnych rozmiarach, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie, a tym samym lepiej odizolować słuchacza od szumów otoczenia.

Konstrukcja słuchawek MEE Audio X10 wykorzystuje niezwykle wydajny moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0. Bateria wystarcza do 4.5 godzin odsłuchu na jednym naładowaniu, przy czym etui słuchawek magazynuje energię wystarczającą na 4 pełne dodatkowe cykle ładowania, czyli dodatkowe 18 godzin pracy baterii słuchawek. Daje to łącznie 22.5 godziny odsłuchu bez potrzeby podłączania zestawu do prądu.

MEE Audio X10 czas działania baterii

X10 można wygodnie obsługiwać dzięki fizycznym przyciskom umieszczonym zarówno na lewej, jak i prawej słuchawce, dającym dostęp do swobodnego obierania i zakończenia połączeń, ustawień play / pauza, zmiany głośności i przewijania ścieżki, a także uruchamiania asystenta Siri lub Google Assistant.

Parowanie słuchawek MEE Audio X10 z telefonem jest dziecinnie proste - wystarczy wyjąć je z etui, by wybudziły się i automatycznie poszukiwały zapamiętanych, ostatnio parowanych urządzeń i nawiązały połączenie.

X10 wyposażone są w mikrofon umożliwiający wykonywanie połączeń telefonicznych. Co więcej, prawa słuchawka może być wykorzystywana niezależnie jako jednostronny zestaw słuchawkowy.

MEE Audio X10 obsługa

Uwaga: za parowanie z urządzeniem nadawczym odpowiada prawa słuchawka z zestawu. Aby pierwszy raz sparować słuchawki, należy wyjąć je z etui ładującego. Po włączeniu X10 automatycznie przejdą w stan parowania, co zostanie zakomunikowane migającymi na zmianę niebieskimi i białymi światłami. Po wykryciu słuchawek na telefonie (podpisane MEE Audio X10), lewa słuchawka połączy się z zestawem automatycznie. Poprawne sparowanie zestawu skutkuje powolnym miganiem niebieskiego światła.

Po zakończeniu odsłuchu nie trzeba wyłączać słuchawek (włączanie i wyłączanie realizowane jest poprzez wciśnięcie przycisku przez 5 sekund) - wystarczy umieścić je w etui ładującym.

Szybkie, czterokrotne wciśnięcie przycisku na prawej słuchawce powoduje włączenie (lub wyłączenie) funkcji bezpieczeństwa, która umożliwia nasłuchiwanie dźwięków otoczenia bez wyjmowania słuchawek z uszu (funkcja działa jedynie w prawej słuchawce, w której umieszczony jest mikrofon).

Kobieta ze słuchawkami MEE Audio X10

Zobacz film MEE Audio, który w prosty sposób pokazuje, jak sparować i obsługiwać słuchawki MEE Audio X10:

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany. pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Inne złącza USB-C
Regulacja głośności TAK
Mikrofon TAK
Etui ochronne TAK
Odporne na pot i wodę TAK
Typ Dokanałowe
Redukcja szumów NIE
Rozmiar przetwornika 5mm
Obsługa smartfona Android
Obsługa smartfona iOS
Obsługa smartfona Blackberry
Obsługa smartfona Windows
Obsługa smartfona HTC
Wersja Bluetooth 5.0
Czas działania do 4.5h z możliwością doładowania 4 dodatkowych pełnych cykli za pośrednictwem etui
Zasięg do 10m
INNE Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP, HSP, HFP, AVRCP
: Certyfikat wodoodporności IPX5
: wymiary etui:
6.4cm
4.5cm
2.6cm
: w zestawie 3 pary wymiennych gumek dokanałowych
Waga bez kabla 8g
etui: 51g
Gwarancja 24 miesiące
Kolor (główny) Czarny
Kolor (główny) Niebieski

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Brzmienie słuchawek X10 jest okazałe. To dźwięk obfity i konkretny, z basem charakteryzującym się wyraźnie wyczuwalnym, silnym pulsem. Ogólna równowaga jest ocieplona, akcent położono na niższe rejestry." zobacz więcej...
"MEE audio X10 to słuchawki dla miłośników mocnego basu i doskonałego komfortu. Spoczywają wygodnie w uszach, nie wypadają, oferują dobrą izolacje pasywną oraz grają czysto." zobacz więcej...
"W testowanym produkcie pozytywnie wyróżniły się: jakość wykonania słuchawek oraz jakość grania połączona z uniwersalnym, ocieplonym brzmieniem." zobacz więcej...


Galeria

x