MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio Connect T1CMA (T1-CMA) zestaw Bluetooth do telewizora, odtwarzacza DVD / Blu-ray / CD, komputera i innych z nadajnikiem Bluetooth Connect oraz słuchawkami nausznymi Matrix Cinema


Sugerowana cena detaliczna: 799.00 zł
      w magazynie

MEE Audio Connect T1CMA

Zestaw Connect T1CMA pozwoli podłączyć słuchawki Bluetooth do każdego telewizora, amplitunera czy odtwarzacza CD/DVD/Blu-ray, nawet gdy nie został on wyposażony w moduł Bluetooth. Znajdujący się w zestawie nadajnik Connect, dzięki wyposażeniu w zestaw złącz analogowych jak i cyfrowych, umożliwi konfigurację z dowolnym urządzeniem, a dołączone słuchawki Matrix Cinema zapewnią wysokiej jakości dźwięk podczas oglądania filmów czy seriali. 

Mee Audio Connect T1CMA

Bezprzewodowe słuchawki MEE Audio Matrix Cinema są odpowiedzią na ogromny sukces Matrix3 jako słuchawek do oglądania TV, filmów i innych multimediów. Tym razem producent wprowadza poprawki sprawiające, że oglądanie ulubionych produkcji stanie się jeszcze przyjemniejsze dzięki wykorzystaniu technologii CinemaEAR. Pozwala ona w każdej chwili dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji, wybierając spośród czterech różnorodnych programów DSP.

Mee Audio Connect T1CMA

CinemaEAR to zaawansowana technologia, dzięki której użytkownik może wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu brzmienie słuchawek będzie dopasowanego do każdej okazji: 

 • tryb Clear Voice: zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
 • tryb Clear Voice Plus: oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
 • tryb Dynamic Music: zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
 • tryb Bass Boost: zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach jest jeszcze bardziej wciągający

Mee Audio Cinema T1CMA

Słuchawki wykorzystują przetworniki o średnicy 40mm, które zapewniają idealne odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, zapewniają najwyższą rozdzielczość i brak opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Dzięki niewielkiej wadze i konstrukcji wokółusznej, Matrix Cinema są niezwykle wygodne nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki.

Mee Audio Cinema T1CMA

Wytrzymała bateria w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2 zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Po wyczerpaniu baterii Matrix Cinema mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5mm. Słuchawki są w pełni naładowane już 2 godziny po podłączeniu do źródła zasilania.

Mee Audio Cinema T1CMA

Uniwersalny nadajnik Connect to jedyny w tej cenie nadajnik Bluetooth wyposażony w technologię Low Latency, która skutecznie obniża lagi czasowe, co pozwala na bardzo komfortowe oglądanie telewizji, granie w gry, czy oglądanie filmów akcji. Sygnał audio z telewizora dotrze do słuchawek w czasie nie dłuższym 40 milisekund. To wynik co najmniej pięciokrotnie lepszy od standardowych nadajników Bluetooth!!! 

Mee Audio Connect T1CMA

Dzięki wyposażeniu w wejście optyczne oraz 3.5mm mini jack Connect pozwala na podłączenie urządzeń takich jak: telewizor, odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray, amplituner stereo, amplituner kina domowego, odtwarzacz MP3/MP4. 

Dzięki technologii Bluetooth 4.0 Connect jest w stanie nadawać sygnał do dwóch par słuchawek jednocześnie. Mogą to być dowolne modele wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, każdego producenta.

Mee Audio Connect T1CMA

Zawartość opakowania:

 • nadajnik Bluetooth Connect
 • bezprzewodowe słuchawki nauszne Matrix Cinema
 • 2x kabel micro USB do ładowania
 • kabel audio 3.5mm
 • adapter 3.5mm na RCA
 • kabel optyczny SPDIF
 • instrukcja obsługi

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Czy przesyła dźwięk TAK
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Skuteczność 115dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Bluetooth TAK
Wejście optyczne 1
Inne złącza Wejście 3.5mm mini-jack AUX
Regulacja głośności TAK
Typ Nauszne
Redukcja szumów NIE
Rozmiar przetwornika 40mm
Obrotowa słuchawka TAK
Stacja nadawcza w komplecie TAK
Wersja Bluetooth 4.0
aptX TAK
Czas działania słuchawki do 28h
nadajnik do 9h
Zasięg do 10m
Typ Uniwersalny
W komplecie Nadajnik
INNE możliwość sparowania nadajnika z dwoma parami słuchawek
: wykorzystanie technologii CinemaEAR dla idealnego odsłuchu programów telewizyjnych, filmów i innych multimediów
: obsługa kodeków SBC, aptX®, aptX® Low Latency
: wspierane profile Bluetooth: A2DP, HSP, HFP, AVRCP
: czas ładowania baterii: do 2h
: wbudowana bateria Li-ion o pojemności 400mAh
Autorskie technologie producenta CinemaEAR
Waga 225g
Gwarancja 24 miesiąceGaleria

x