MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio KidJamz 3 (Kid Jamz KJ35M) Słuchawki nauszne dla dzieci 4-12 z limiterem poziomu głośności i mikrofonem


Sugerowana cena detaliczna: 109.00 zł
      w magazynie

MEE Audio KidJamz 3 z limiterem poziomu głośności i mikrofonem

Słuchawki stworzone specjalnie z myślą o dzieciach i dbałości o ich słuch. Z tego względu w KidJamz wbudowano w nausznicę przełącznik limitera głośności, który gwarantuje, że dźwięk nie przekroczy bezpiecznego poziomu 85dB. W zestawie znajdziemy także mikrofon na elastycznym wysięgniku z regulacją głośności i opcją wyłączenia mikrofonu sprawia, że KidJamz sprawdza się idealnie do nauki online, czatów wideo, gier i rozmów telefonicznych.

Materiały wolne od BPA, regulowany pałąk i winylowe poduszki nauszników, które zapewniają wygodne i bezpieczne dopasowanie dla chłopców i dziewcząt w wieku 4-12 lat.

MEE Audio KidJamz 3

Dlaczego dzieci potrzebują dedykowanych im słuchawek?

Narząd słuchu jest niezwykle wrażliwy, a większości jego uszkodzeń nie da się odbudować. Co więcej, wraz z wiekiem nasz słuch bezwzględnie słabnie. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio o niego dbać już od najmłodszych lat. Nawet krótka ekspozycja na dźwięki o wysokim natężeniu może spowodować nieodwracalne uszkodzenia słuchu. Właśnie dlatego MEE Audio stworzyło słuchawki, które umożliwiają ograniczenie głośności do bezpiecznego dla słuchu poziomu 85 decybeli podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry.

MEE Audio KidJamz 3

Typowe słuchawki przekraczają bezpieczny poziom natężenia dźwięku nawet o 50%. Aby temu zapobiec, KidJamz wykorzystują wbudowany w nausznicę przełącznik limitera głośności. Zastosowanie tego ograniczenia pozwoli nie tylko chronić słuch, ale także wyrobić zdrowe nawyki korzystania z urządzeń audio, co stanowi najważniejszą profilaktykę chorób narządu słuchu.

Specjalnie z myślą o wygodzie użytkowania przez dzieci, w Kid Jamz wykorzystano lekkie, bezpieczne i odporne na połamanie materiały. Do ich budowy użyto plastiku bez domieszki BPA (Bisfenolu A), który jest podejrzewany o bycie przyczyną wielu chorób, w tym nowotworów. Dzięki wykorzystaniu jak najmniejszej ilości części mechanicznych, KidJamz są niezwykle wytrzymałe. Giętki pałąk z możliwością regulacji i winylowe poduszki nauszne zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo. Kabel został dodatkowo wzmocniony, aby zwiększyć jego odporność na ciągnięcie i szarpanie.

W tym modelu nausznice KidJamz mają wydłużony, owalny kształt, który zmniejsza nacisk na ucho, zapewniając większą wygodę i komfort odsłuchu.

MEE Audio KidJamz 3

Aby kształtować słuch muzyczny już od najmłodszych lat, oprócz wykorzystania najlepszych materiałów i technologii dostosowanych do dziecięcego słuchu, MEE Audio zadbało również o wyjątkowe brzmienie KidJamz 3: dźwięk stereo jest wyraźny i czysty, a jednocześnie płynny i nie męczący. Słuchawki można podłączyć do każdego urządzenia z wyjściem słuchawkowym 3.5mm jack: komputerów PC, laptopów, konsol do gier, tabletów, smartfonów itd.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Impedancja 85 Ohm
Skuteczność 115dB (z limiterem 85dB)
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
Złącze słuchawkowe 3,5 mm
Kabel 1.2m
Wtyk 3.5mm mini jack
Typ wtyku Prosty
Regulacja głośności TAK
Mikrofon TAK
Redukcja szumów NIE
Rozmiar przetwornika 30mm
Obrotowa słuchawka NIE
Przewód do słuchawki Lewa
Składane NIE
INNE wzmacniany kabel o średnicy 3.5mm
: elastyczny pałąk odporny na gięcie i uderzenia
: wbudowany limiter głośności do 85dB
: wykonane z bezpiecznych materiałów bez dodatku BPA
: wielokierunkowy mikrofon na wysięgniku
Waga bez kabla 128g
Gwarancja 24 miesiąceGaleria

x