MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio AirHooks OE1 Słuchawki otwarte bezprzewodowe, sportowe, Bluetooth 5.0


Sugerowana cena detaliczna: 349.00 zł
      w magazynie

MEE Audio AirHooks OE1

MEE Audio AirHooks to sportowe słuchawki otwarte stworzone dla bezpieczniejszych treningów. Słuchawki nie odizolowują od innych dźwięków, co umożliwia pozostanie w kontakcie z otoczeniem. Wpływa to na zwiększenie naszego bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów, np. biegania, jazdy na rowerze czy hulajnodze. AirHooks dobrze przylegają do głowy i nie przesuwają się podczas intensywnego ruchu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych i dokanałowych słuchawek, słuchawki otwarte zapewniają dźwięk bez blokowania lub zakrywania przewodu słuchowego. Pozwala to na mieszanie dźwięków z zewnątrz z dźwiękiem w słuchawkach i pomaga zachować świadomość otoczenia, zapewniając przy tym zdrowy i bezpieczny sposób słuchania muzyki.  Skutecznie zapobiegają powstawaniu uszkodzeń w aparacie słuchu, zapewniając zdrowe słyszenie.

Prowadź rozmowy podczas słuchania ulubionych treści audio

MEE audio AirHooks eliminują potrzebę ciągłego zdejmowania słuchawek podczas codziennych czynności. Jest to idealne rozwiązanie do słuchania podcastów, audiobooków i aplikacji do komunikacji takich jak Discord™, bo jednocześnie umożliwia stały kontakt z osobami przebywającymi w Twoim otoczeniu.

Krystalicznie czysty dźwięk

Krystaliczna czystość i zrozumiałość dźwięku ułatwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych czy słuchanie ulubionych treści audio podczas pracy.

Funkcja wyciszenia mikrofonu

Wysokiej jakości zintegrowany mikrofon umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń telefonicznych czy dołączanie do konferencji, a funkcja wyciszania mikrofonu umożliwia zrobienie sobie przerwy bez konieczności rozłączenia się.

WBUDOWANY ZESTAW SŁUCHAWKOWY Z FUNKCJĄ WYCISZENIA MIKROFONU

Wysokiej jakości zintegrowany mikrofon umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń telefonicznych i dołączanie do konferencji, a funkcja wyciszania mikrofonu pozwala zrobić sobie przerwę bez rozłączania się.

Ultralekka konstrukcja i IPX4

Słuchawki otwarte AirHooks nie zasłaniają ucha, więc nie powodują pocenia się ani ucisku w przewodzie słuchowym. Konstrukcja zaczepu na ucho jest lekka i umożliwia wygodne oraz bezpieczne dopasowanie. Dodatkowo jest odporna na pot i warunki atmosferyczne, dzięki czemu chroni AirHooks przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wilgoć.

Zawartość opakowania:

  • słuchawki AirHooks
  • Kabel do ładowania micro USB - USB A
  • Instrukcja obsługi

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Przetworniki Dynamiczne
Obudowa Zamknięte
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz
Bluetooth TAK
Bluetooth 5.0
Regulacja głośności TAK
Mikrofon TAK
Etui ochronne NIE
Odporne na pot i wodę TAK
Typ Otwarte
Redukcja szumów NIE
Obsługa smartfona Android
Obsługa smartfona iOS
INNE Praca do 5 godzin
: Długość ładowania do 1.5 godziny
: Zasięg Bluetooth do 10 metrów
: Bluetooth 5.0, A2DP, HSP, HFP, AVRCP
: Kabel do ładowania w zestawie
Waga bez kabla 17g
Gwarancja 24 miesiąceGaleria

x