MEE audio RAFKO Dystrybucja

Informacje

MEE Audio X6 v2022 (X-6) Słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Bluetooth 5.0 z pilotem i mikrofonem


Sugerowana cena detaliczna: 229.00 zł
brak w magazynie

MEE Audio X6 v2022 (X-6)

MEE Audio X6 v2022 to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z transmisją Bluetooth 5.0. Zaprojektowane z myślą o aktywnym stylu życia, łączą w sobie nowoczesną technologię z bezpiecznym oraz łatwym do dopasowania mocowaniem, zapewniającym niezrównaną swobodę ruchów.

Zmiany w wersji v2022: dodane 3 tryby odtwarzania dźwięku (equalizer) oraz obsługa kodeków audio aptX i aptX Low Latency.

MEE Audio X6 G2 (2nd generation)

X6 v2022 to lekki i ergonomiczny bezprzewodowy zestaw słuchawek dousznych, zapewniających niezrównaną swobodę ruchów podczas treningu. Słuchawki umożliwiają strumieniowe przesyłanie dźwięku oraz odbieranie połączeń, a to wszystko bez splątanych przewodów.

System mocowania LOCKED-IN FIT

MEE Audio X6 G2 zapewnia sportowcom i osobom aktywnym odpowiednią asekurację słuchawki w uchu, lekką konstrukcję i niesamowitą wygodę użytkowania. To wszystko dzięki przemyślanym detalom, takim jak wyjątkowy system mocowania pałąka z pamięcią kształtu za uchem, wykorzystaniem lekkich materiałów i zastosowaniu gumki, którą można odpowiednio spiąć kabel na karku.

MEE Audio X6 G2 (2nd generation)

WBUDOWANY EQUALIZER

Przytrzymaj przycisk zwiększania głośności / pomijania utworów (+) i przycisk wielofunkcyjny przez 2 sekundy, aby przełączać się między trybami audio. Ulepszanie dźwięku na żądanie w trzech trybach pozwala na regulację dźwięku w locie.

Słuchawki X6 v2022 połączone są najgrubszym kablem wśród wszystkich modeli MEE Audio. Dzięki temu są wyjątkowo odporne na zniszczenie spowodowanie szarpaniem, złamaniem czy ciągnięciem. Dodatkowo, na jego długości umieszczony został wygodny pilot sterowania z mikrofonem i dużymi przyciskami, pozwalającymi na kontrolowanie odtwarzanej muzyki i odbieranie połączeń telefonicznych bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

MEE Audio X6 G2 (2nd generation)

Słuchawki są zgodne z normą wodoodporności IPX5, dzięki czemu są odporne na wszelki warunki atmosferyczne. Niestraszny jest im deszcz, wilgoć czy pot podczas treningu.

X6 wykorzystują 10mm przetworniki, które zapewniają zrównoważone, czyste brzmienie bez podbitego basu, za to z dobrą dynamiką i stereofonią. Wyrównane brzmienie pozwala skupiać się na treningu, sprawdzi się też dla osób pracujących w biurze. Dzięki wygodnej konstrukcji i dobrej izolacji od otoczenia (po wybraniu odpowiednich gumek dokanałowych), X6 pozwolą w skupieniu wykonywać wszelkie obowiązki.

MEE Audio X6 G2 (2nd generation)

W zestawie ze słuchawkami znajdują się także 4 pary wymiennych gumek dokanałowych o różnych kształtach i rozmiarach. Z takim wyposażeniem każdy dopasuje odpowiedni model dla siebie, dostosowany do budowy ucha, preferowanej ilości basu czy intensywności wygłuszenia od otoczenia.

MEE Audio M6 G2 (2nd generation)

W zestawie:

  • Bezprzewodowe słuchawki douszne X6 v2022
  • Kabel ładujący Micro-USB
  • 4 pary gumek dokanałowych
  • Instrukcja obsługi

MEE Audio M6 G2 (2nd generation)

Specyfikacja mikrofonu

  • kierunkowość dookólna
  • pasmo przenoszenia 100 Hz do 10 kHz
  • czułość -42 dB ± 3 dB

Instrukcja urządzenia dostępna pod linkiem>>

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją dystrybutora.

Konstrukcja
Konstrukcja 1-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Obudowa
Zamknięte
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
TAK
5.0
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Etui ochronne
TAK
Odporne na pot i wodę
TAK
Typ
Dokanałowe
Redukcja szumów
NIE
Rozmiar przetwornika
10mm
Obsługa smartfona
Android
iOS
Wersja Bluetooth
5.0
aptX
TAK
Czas działania
odtwarzanie muzyki: dp 8.5h
rozmowy: do 9h
standby: do 180h
Zasięg
do 10m
INNE
W zestawie 4 pary gumek dokanałowych w różnych rozmiarach i kształtach
:
Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP, HSP, HFP, AVRCP
:
pojemność baterii: 100mAh
:
Czas ładowania do 2 godzin
Waga bez kabla
16g
Gwarancja
24 miesiące
NFC
NIEGaleria

x